Bezpłatny mini-warsztat rozwoju osobistego dla kobiet

Mini-warsztat skierowany jest do wszystkich Pań, które pragną rozwinąć świadomość siebie, swoich potrzeb, swojego ciała oraz własnej tożsamości. Jego celem jest pokazanie, w jaki sposób pracować nad budowaniem pewności siebie, akceptacją własnej osoby, pełniejszą realizacją marzeń, adekwatnym wyrażaniem swoich emocji oraz kształtowaniem i wzmacnianiem umiejętności interpersonalnych.

 

Mini-warsztat jest krótką „podróżą” w głąb swojej kobiecości, odkrywającą piękno i prawdę tkwiącą w nas samych, uczącą bliskości wobec innych, zaufania do siebie, wiary we własne możliwości i odkrywania radości płynącej ze świadomych i celowych wyborów życiowych.

 

Praca na mini-warsztacie ma charakter aktywny, odbywa się m.in. za pomocą metod i technik takich jak: psychodrama, praca z wyobraźnią, psychoedukacja, ćwiczenia relaksacyjne.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie zainteresowane rozwojem osobistym na bezpłatny mini-warsztat. Liczba miejsc ograniczona.

 

Termin: 5 grudnia (sobota) 2015 roku w godz. 10.00-12.00

 

Prowadzący: Ewa Miturska- pedagog, psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych

 

Miejsce: siedziba Warszawskiej Grupy Psychologicznej, ul. Czerska 18 lok. 130 (VI klatka VII piętro) w Warszawie.

Informacje i zapisy: info@wgp.org.pl lub pod nr telefonu 22 402 88 89

 

W przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu.

Copyright © WGP Warszawska Grupa Psychologiczna --- ul.Czerska 18 lok. 130, 00-732 Warszawa --- email: info@wgp.org.pl
Wszystkie prawa do tekstów i ilustracji zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody WGP Warszawska Grupa Psychologiczna, zabronione.