e-porada

W odpowiedzi na liczne zapytania napływające do nas od osób szukających pomocy, a nie mających bezpośredniego dostępu do psychologów i psychoterapeutów, uruchamiamy usługę pomocy psychologicznej online w formie poradnictwa psychologicznego i psychoedukacji. Podkreślamy, że nie jest to psychoterapia, ponieważ naszym zdaniem w terapii najważniejszy jest bezpośredni kontakt psychoterapeuty z klientem, a rozmowa przez internet nie spełnia tego warunku.

 

Umożliwiamy Państwu skorzystanie z porady online za pomocą wideorozmowy poprzez komunikator Skype. Nasz identyfikator Skype to warszawskagrupapsychologiczna

 

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z e-porady WGP prosimy o zapoznanie się z regulaminem e-porady w WGP

 

 

Wymagania sprzętowe:

 

 

Jak skorzystać z porady online?

 

 

I. Kontakt:

Prosimy o kontakt telefoniczny: (+48) 22 402 88 89 lub mailowy: info@wgp.org.pl z sekretariatem WGP w celu umówienia rozmowy.

 

II. Płatność:

Po skontaktowaniu się z nami otrzymają Państwo numer rachunku bankowego do wpłaty. Na tym etapie prosimy o opłacenie konsultacji. Wszystkie konsultacje opłacane są z góry.

 

III. Kontakt zwrotny:

Po otrzymaniu wpłaty sekretariat WGP skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dokładnej daty i godziny rozmowy.

 

 

Proponujemy kilka form konsultacji do wyboru:

 

I. Konsultacja ze specjalistą będącym członkiem zespołu psychologów i psychoterapeutów WGP w cenie 130 zł (konsultacja trwa do 50 minut). Zapraszamy do zapoznania się z biogramami naszych specjalistów: http://wgp.org.pl/nasi-specjalisci.html

 

II. Konsultacja z założycielką Warszawskiej Grupy Psychologicznej, koordynatorem zespołu psychologów i psychoterapeutów WGP, doświadczonym psychologiem i mediatorem rodzinnym – Moniką Dreger w cenie 200 zł (konsultacja trwa do 50 minut).

 

 

III. Konsultacja ze stażystką, której praca znajduje się pod bezpośrednim nadzorem i superwizją zespołu psychologów i psychoterapeutów WGP (konsultacja trwa do 50 minut) w cenie 70 zł.

 

 

Copyright © WGP Warszawska Grupa Psychologiczna --- ul.Czerska 18 lok. 130, 00-732 Warszawa --- email: info@wgp.org.pl
Wszystkie prawa do tekstów i ilustracji zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody WGP Warszawska Grupa Psychologiczna, zabronione.