Psycholog Warszawa

Z mojego doświadczenia wynika, że rośnie świadomość funkcji psychologa w życiu człowieka. Psycholog może pomóc rozwiązać problem, może pomóc w poprawie komfortu funkcjonowania. Może spełniać rolę przyjaciela i powiernika.

 

 

W takiej sytuacji postanowiłam zaprosić do współpracy psychologów różnych specjalności, aby w jednym miejscu, w jednej poradni stworzyć naszym klientom możliwość wyboru "swojego" psychologa.

 

Tak, w 2007 roku, powstała Warszawska Grupa Psychologiczna.

 

Zespół psychologów o różnej specjalności gwarantuje kompleksową pomoc, dobrze dobraną do zaistniałego problemu. Uważam, że tylko w taki sposób należy pracować.

 

Często zdarza się, że to klient musi dostosować się i zaakceptować osobowość psychologa lub terapeuty, nurt terapeutyczny, w jakim dany specjalista pracuje. U nas jest odwrotnie - staramy się dobierać terapeutę i sposób pracy oraz specjalizacji tak, aby dopasować się do klienta i jego potrzeb.

 

W trosce o wysokie standardy pracy zespół WGP podlega stałej superwizji.

 

Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie nas od lat

 

Monika Dreger

 

Copyright © WGP Warszawska Grupa Psychologiczna --- ul.Czerska 18 lok. 130, 00-732 Warszawa --- email: info@wgp.org.pl
Wszystkie prawa do tekstów i ilustracji zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody WGP Warszawska Grupa Psychologiczna, zabronione.